Ми збираємо
3 мільйони гривень

Тягни
Share this...
Facebook
Twitter

З 2016 року ми досліджуємо Україну і перетворюємо ці дослідження у корисний і наочний мультимедійний матеріал 12-ма мовами. Наш контент вже вільно використовується в освіті, презентує регіони всередині країни та потенціал України у світі. Тому, вкладаючи будь-який ресурс у Ukraїner, ви вкладаєте в Україну! Якщо ви відчуваєте, що ця справа необхідна, ви можете її підтримати і впливати на подальше майбутнє.

Вже зібрано
2 708 000
Ціль 10 000 000 грн 27.08%
Підтримати проект

Ми збираємо 3 мільйони гривень

Чим більше нам вдасться зібрати, тим потужніше технічне забезпечення ми зможемо отримати і тим кращі матеріали підготуємо у майбутньому.

40%
Оновлення технічного забезпечення експедиції: знімального та монтажного обладнання.
30%
Зарплатний фонд координаторів громадської організації «Українер»
20%
Технічне забезпечення архівації зібраних в експедиції даних та оновлення сайту.
10%
Проведення Ukraїner Camp – щорічного зібрання волонтерів

Сума, яку ми збираємо, за планом складе лише 10-15% річного бюджету усієї організації. Чому ж тоді нам важливо її збирати? Бо це можливість інституційної підтримки команди Ukraїner, тоді як 85-90% інших коштів – проєктні, що забезпечують випуск великої кількості різноманітних матеріалів, обʼєднаних за темами або форматами у спецпроєкти.

Хто це робить? Як?

Наразі організація Ukraїner працює завдяки команді близько 20 осіб, які щоденно виконують координаторські, управлінські функції, формують контексти та напрями подальшої роботи.
Завдяки основній команді вдається координувати спільноти волонтерів, донейторів, залучати проєктні кошти від компаній та міжнародних фондів.

Крім цього, нас підтримує низка компаній, що допомагають нам щомісячними внесками. Цей список постійно оновлюється.

Інституційні партнери Ukraїner

Ви можете допомогти

Аби зробити роботу Ukraїner більш сталою, а вихід матеріалів – регулярними, нам необхідна ваша підтримка.

Фінансово

Ви можете надіслати будь-яку суму одноразовим переказом або оформити підписку на щомісячну допомогу. Навіть якщо це підтримка, що дорівнює квитку до кінотеатру, сотня таких квитків вже дають можливість нам взяти когось важливого в команду. А підписка дозволить забезпечити сталий розвиток Ukraїner.

Фондувати
Долучитись до команди

Основою нашої спільноти є волонтери. Ми маємо можливість втілювати таку кількість проєктів, перекладати матеріали на понад 10 мов та постійно розвивати спільноту завдяки волонтерам. Якщо ви маєте змогу допомагати нам із транскрибацією відеоматеріалів, перекладом, коректурою текстів, монтажем чи субтитруванням відео або ж готові провести час в експедиції як досвідчений фотограф чи відеограф – заповнюйте заявку та приєднуйтеся до команди.

Приєднатись
Стати партнером

Якщо ви комерційна організація, з нами можна створити спецпроєкт або підтримати нас інституційно. Якщо ви фонд, стала творча команда або ж некомерційна організація, ми відкриті до співтворення нових проєктів, що відповідатимуть нашим стратегічним цілям. Ми не працюємо з олігархічними або російськими компаніями та фондами і не відбілюємо репутації.

Стати партнером
Покупкою

Ви можете підтримати Ukraїner, купуючи товари у нашій сувенірній крамниці. Завжди приємно бачити людей у футболках та світшотах Ukraїner. Із сувенірної продукції ми отримуємо тільки 30% коштів на розвиток проєкту, але таким чином ви можете бути носієм нашої символіки та допомагати фінансово водночас. Також щороку ми збільшуємо кількість виданих книжок, тож купуючи наші книги ви пришвидшуєте появу нових.

До магазину

І кожен, незалежно від наявності часового, грошового чи емоційного ресурсу, може посприяти нам: слідкувати за виходом матеріалів, читати, дивитися, коментувати і поширювати їх; радити нові теми та героїв, ділитися власною музикою.

Підтримати Ukraїner

Мій внесок

Або виберіть інший
спосіб переказу

або, через QR-код з мобільного

або, через QR-код з мобільного

або, через QR-код з мобільного

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, звертайтеся за адресою: [email protected]