Реакція українських митців на війну, яку почала РФ. Частина 14

23 червня 2022
Share this...
Facebook
Twitter

Цьогоріч День тата більшість українських чоловіків зустрічає не вдома. Щоб якнайшвидше витравити російських окупантів з України, вони працюють на фронті і в тилу не покладаючи рук. Тати виносили українських дітей з-під мосту в Ірпені, з пологового будинку в Маріуполі, евакуйовували чиїхось доньок і синів з вокзалів у Краматорську та Харкові, рятували і рятують їх на операційних столах по всій країні. І ми кожного любимо, кожному вдячні, кожного чекаємо вдома.

День батька

Ілюстрація: Antony Filyk (instagram: @antiqdraws)

Ілюстрація: @mala_malue

Ілюстрація: @meeriartt

Ілюстрація: Marta Koshulinska (instagram: @marta_koshulinska)

Ілюстрація: Iryna Babenko (instagram: @babenkoirusa)

Ілюстрація: @neivanmade

Ілюстрація: Masha Foya (instagram: @foya_illustrations)

Ілюстрація: Аліна Вовк (instagram: @vovk.aart)

Ілюстрація: Liza (Yablonska) Mykhailus (instagram: @yablonskali)

Ілюстрація: Yuliya Osyka (instagram: @yuliya_osyka)

Уже кілька днів усі ми радіємо новині, що Україна — кандидатка на вступ у ЄС.

Цього українці чекали довгі роки. Велику ціну наше суспільство вже заплатило за своє свідоме бажання врешті стати частиною європейської родини. Саме за європейські цінності і курс розвитку боролися учасники Революції Гідності. В ім’я такого майбутнього Небесна Сотня поклала свої життя. Весь український народ, продовжуючи ці ідеї, нині виборює цивілізоване майбутнє під мирним небом, даючи відсіч російським окупантам.

Отримання статусу країни-кандидатки в ЄС — очікувана подія ще й через те, що з кожним днем Україна інтегрується в цивілізований світ, визволяючись від російського впливу.

Ілюстрація: Arthur Avakyan (instagram: @arthur_archi)

Ілюстрація: Maksim Stremousov (instagram: @ravlykart)

Ілюстрація: @mala_malue

Ілюстрація: @neivanmade

Ілюстрація: Dmytro Dziuba (instagram: @dimkarts)

Ілюстрація: Andrey Naumenko (instagram: @andrey.naumenko.art)

Ілюстрація: @red_ruth_art

Ілюстрація: Oleksandr Grekhov (instagram: @unicornandwine)

Ілюстрація: Альона Жук (instagram: @zhuk_alyona)

росія країна-терорист

Військові РФ скоюють в Україні близько 200 воєнних злочинів щодня. Холоднокровно й системно бомбардуючи об’єкти цивільної інфраструктури серед білого дня, вони закріплюють за РФ статус країни-терористки.

27 червня окупанти обстріляли ракетами ТЦ «Амстор» у Кременчуці. Це ще одна пекуча рана цієї війни, що ятрить серця українців. Наразі відомо про загибель 20 людей, більш як 50 отримали поранення, понад 30 — зникли безвісти.

Поки соцмережі блокують і приховуть контент, що засвідчує жахи, які приносять в Україну носії «руского міра», українські ілюстратори створюють роботи-рефлексії, щоб пам’ятати все. Хай як нам болить, маємо встояти — щоб шанувати загиблих і поквитатися з окупантами.

Ілюстрація: Anastasia Nekypila (instagram: @a_nekypila)

Ілюстрація: Danil Shtangeev (instagram: @danilshtangeev)

Ілюстрація: Антон Логов (instagram: @antonlogov)

Ілюстрація: @cinnamonedspace

Ілюстрація: Дарія Луцишина (instagram: @odarka_lu)

Ілюстрація: Mari Kinovych (instagram: @marikinoo)

Ілюстрація: Веня Сон (instagram: @venyason)

Ілюстрація: Nataliia Shulga (instagram: @natshulga_il)

Ілюстрація: Julia Havryliuk (instagram: @juliagavrick)

Ілюстрація: Bogdana Davydiuk (instagram: @bogdana.davydiuk)

Над матерiалом працювали

Автор проєкту:

Богдан Логвиненко

Авторка:

Аня Яблучна

Катерина Пташка

Контент-менеджерка:

Анастасія Жохова