Ukraynalı Sanatçıların Tepkileri

Ukraynalı Sanatçıların Tepkisi. Elektrik Enerjisi

Rusya, kritik altyapıyı bombalamayı Ukraynalılar için yeni bir rutin haline getirmeye çalışıyor. Rusya bu terör eylemleriyle sivil halkı elektrik ve ısınmadan mahrum bırakmak ve Ukrayna’da bu yılki kışı zorlu bir sınav haline getirmek istiyor.

Ukraynalı Sanatçıların Tepkisi. Cesaret

Rusya, savaş sahasında başarısız olmaya devam ederken barışçıl Ukraynalıları terörize ediyor. Rusya terör devleti, altyapıyı bombalayarak insanları elektriksiz, susuz, ısısız bırakmakla tehdit ederek insanlara kabuslar yaşatmaya çalışıyor.

Ukraynalı Sanatçıların Rusya’nın Başlattığı Savaşa Tepkisi. 4. Bölüm

Rus askerleri, Ukrayna’ya sürekli olarak gelmeye devam ediyor ve çoğu artık bunun son “yolculuk” olacağını zaten biliyorlar. 21 Mart 22 itibariyle Ukrayna ordusu şimdiden 15.000’den fazla Rus askerini hareketsiz hale getirdi.

Ukraynalı Sanatçıların Rusya’nın Başlattığı Savaşa Tepkisi. 3. Bölüm

Ukraynalılar şehir ve köylerde düşmana cesurca direniyor. Yaşlı insanlar tankları çıplak elleriyle durduruyor, çiftçiler düşman ekipmanını ganimet olarak çiftliğe götürüyor, yüzlerce gönüllü neredeyse günün her saati orduya ve sivillere ellerinden geldiğince yardım ediyor ve bir yerlerde barınakta çocuklar doğuyor. Bütün...

Ukraynalı Sanatçıların Rusya’nın Başlattığı Savaşa Tepkisi. 2. Bölüm

Rusya’nın Kırım’ı işgal edip, Doğu Ukrayna’da savaş başlattığı 2014 yılından beri Putin, gitgide daha fazla Hitler’le karşılaştırılır oldu. AB liderleri ve AB diplomatları bile artık sözlerinden sakınmıyorlar. Gerçekten de buna vesile birçok olay var ve Rusya’nın Ukrayna’ya karşı tam ölçekli...

Keşif gezisini takip edin