Ukraїner. Країна зсередини 2 (2022)

Share this...
Facebook
Twitter

Книга створена на основі матеріалів другого кола експедиції Україною впродовж 2019 — 2021 років. Видана вже під час повномасштабної війни, вона є фіксацією життя країни до 24 лютого 2022 року. На відміну від першої книжки, в ній серед історико-етнографічних регіонів виокремлено також Київ та Донеччину.

Лозоплетіння, вирощування конопель, бортництво, гончарство, петриківський розпис, а також школи Сластіона, природні парки, ініціативи та сімейні справи — все це на сторінках «Ukraїner. Країна зсередини 2».

«Це водночас і архів нашого минулого кількох останніх років, і можливість зазирнути у вільне, демократичне та мирне майбутнє. Ми живемо в історичний момент, адже ця книга друкується в Харкові, який щодня обстрілюють. Я не можу бути певен, що ця передмова не згорить у вогні російських ракет та бомб разом із усім накладом, але знаю точно: скільки б їх не впало на нашу землю — ми й далі розповідатимемо історії про Україну. Наші герої й далі творитимуть те, з чого складається наша неймовірна країна сьогодні, а ми всі, українці, знову і знову переоцінюватимемо суспільство, в якому живемо, розуміючи, як недооцінювали його в минулому», — пише в передмові засновник Ukraїner Богдан Логвиненко.

Share this...
Facebook
Twitter
Share this...
Facebook
Twitter
Share this...
Facebook
Twitter
Share this...
Facebook
Twitter
Share this...
Facebook
Twitter
Share this...
Facebook
Twitter
Share this...
Facebook
Twitter
Share this...
Facebook
Twitter

«Анатолій Скумін живе в селі Хочине, що неподалік кордону з Білоруссю, і не уявляє свого повсякдення без бортництва, любов до якого йому прищепив дідусь.

— Хата, де я жив раніше, то там була груша така товста. На цій груші стояв вулик. Пам’ятаю, як дід залазив на це дерево, на цю борть і вибирав мед. І давав мені крихітну жменьку, давав пробувати смачний цей медок. Я його ласував. То в мене в душі ще тоді зародилося, що треба і собі ж так».

Книга доступна українською мовою. Її також можна придбати у комплекті із першою частиною, «Ukraїner. Країна зсередини», що стала найбільш продаваною на IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Авторка тексту:

Наталія Понеділок

Контент-менеджерка:

Катерина Юзефик

Слідкуй за експедицією