Регіон

Регіон на півночі України, у басейні середньої та нижньої Десни. Тут є чимало природних та історичних пам’яток стародавніх часів, козацького періоду та епохи класицизму. У місті Батурин працює історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця». Із архітектурних комплексів на Сіверщині збереглись садиба у селищі Качанівка та палац Галаганів у Сокиринцях. Піщані кар'єри біля села Олешня перетворилися на комплекс озер з прозорою водою, а Десною, яку вважають однією з найчистіших великих річок Європи, досі курсують пороми.

історій
4
місць
2
ukrainer-map-large

Історії

Місця

Місця
Міжрічинський парк

Найбільший регіональний парк України.

переглянути відео

Міжрічинський парк

Регіональний ландшафтний парк Міжрічинський зберігає недоторканими найрізноманітніші краєвиди боліт, луків та дібров, де зачаїлися рідкісні рослини та тварини. Погляньте на красу дикої природи.

Share this...
Facebook
Twitter
Регіон
ukrainer-map-large

Міжрічинський регіональний ландшафтний парк, Сіверщина.

Подивитись точку на Google Maps

Бій під Крутами. Крути

Сто років тому російська армія розгортала масштабний наступ на Україну. Українське військо ще не було до цього готове, під Крутами на Сіверщині відбувся важкий бій, де студенти і курсанти зупинили червоноармійців на кілька діб. На місці легендарної події нині знаходиться меморіал пам'яті захисників України. Згадаймо історію разом.

Share this...
Facebook
Twitter
Регіон
ukrainer-map-large

Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут», Сіверщина.

Подивитись точку на Google Maps

Слідкуй за експедицією