Ukraїner. Країна зсередини (2019)

Share this...
Facebook
Twitter

Книга за мотивами першого кола експедиції Україною з літа 2016 року до зими 2018-го. Видання поділене на розділи відповідно до історико-етнографічного поділу початку XX століття: Полісся, Сіверщина, Волинь, Наддніпрянщина, Полтавщина, Слобожанщина, Галичина, Поділля, Подніпров’я і Запоріжжя, Карпати, Закарпаття, Буковина, Причорномор’я, Бессарабія, Таврія та Приазов’я.

Команда Ukraїner зібрала найяскравіші моменти з мандрівок цими регіонами: історії людей та місць, що надихають і дивують. Це розповіді про закарпатських буйволів та заповідник Асканія-Нова, вузькоколійку, Чорнобиль, Маріуполь, а також про народні інструменти і промисли різних регіонів. Живі розповіді людей про місця, якими вони опікуються, доповнені повноколірними фотографіями та QR-кодами, перейшовши за якими, можна подивитися відео з експедиції.

Share this...
Facebook
Twitter
Share this...
Facebook
Twitter

«Директор Асканії-Нови Віктор Гавриленко знає кожен клаптик цієї землі. На будь-якій машині, крім директорської, до заповідника не пускають. Звірі впізнають її.

— Я кажу своїм колегам, що серед вас я — найбільш дикий. Ніхто не прожив стільки років за межами населеного пункту, в лісі. Сьогодні в Асканії-Нові — понад 500 видів вищих рослин і 3000 видів тварин. Тут можна досліджувати поведінку зебр, бізонів та антилоп у наближених до дикої природи умовах».
Відразу після виходу в світ книга стала найбільш продаваною на IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» в Києві, була номінована на гран-прі «BookForum Best Book Award-2019», отримала дві відзнаки конкурсу.

Книга доступна українською та англійською мовами.

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Авторка тексту:

Наталія Понеділок

Контент-менеджерка:

Катерина Юзефик

Слідкуй за експедицією