Російська армія хотіла насолити українцям, але знову щось пішло не за планом. Після обстрілів окупантів державне підприємство «Артемсіль» вимушено припинило роботу. На щастя, запаси солі завчасно вивезли, а під час атаки ніхто з працівників не постраждав.
Сіль
Сіль з найбільшого в Європі солевидобувного підприємства — фаворитка українців. Попри зростання ціни на продукт через дефіцит, наш народ цю сіль готовий купувати за будь-які гроші. А всім відомий дизайн паковання швидко став іще одним популярним символом стійкості й оптимізму українців — його обігрують ілюстратори, а бренди створюють тематичний мерч. Бо сіль кам’яна, як і дух українців.
Ілюстрація: Nato Mikeladze (instagram: @_natomikeladze_)
Ілюстрація: Oleksandr Grekhov (instagram: @unicornandwine)
Ілюстрація: Liza (Yablonska) Mykhailus (instagram: @yablonskali)
Ілюстрація: @a.nikin.art
Ілюстрація: Дар’я Артюхова (instagram: @korentotam)
Ілюстрація: @red_ruth_art
Ілюстрація: Max Moshkovsky (instagram: @moshkovsky_art)
Українські герої
Хоробрість — у крові українців. Ми століттями виборювали свободу й берегли своє всупереч усім заборонам. Нині, під час повномасштабної війни, коли Росія вже не приховує своїх загарбницьких цілей, дух українців іще міцніший, бо за нами — правда. А тому Україну не скорити, бо кожен робить усе, що може, і навіть більше, — даючи відсіч окупантам на передовій і тримаючи тил.
Бути українцем означає бути вільним і боротися за вільний світ.
Ілюстрація: Oleksandr Shatokhin (instagram: @shat.art88)
Ілюстрація: Anton Abo (instagram: @anton_abo)
Ілюстрація: @mala_malue
Ілюстрація: Hlib Aheienko (instagram: @khleborezka)
Ілюстрація: Анастасія Хаджинова (instagram: @kh.anastazia)
Ілюстрація: Jenya Polosina (instagram: @polosunya)
Ілюстрація: Tanie Andreeva (instagram: @tanie_art)
Ілюстрація: AzaNiziMazaStudio (instagram: @aza_nizi_maza)
Ілюстрація: @marinoss_art
Ілюстрація: @anavian
Роман Ратушний
Росіяни вбили нашого Героя — Романа Ратушного, але ніколи й нізащо не вб’ють його ідеї. На те, що за свої 24 роки встиг зробити цей киянин, р*сні не стане ні снаги, ні всього життя. Одні з останніх слів Романа про його ставлення до російських окупантів соцмережі забанили, але ці рядки — вже назавжди викарбувані в пам’яті українців.
У 16 років Роман Ратушний був на Майдані серед студентів, яких побив «Беркут». У 21 — очолював ініціативу «Захистимо Протасів Яр», створену проти незаконної забудови парку «Протасів Яр» у Києві. Романа переслідували, йому погрожували, але справу він таки виграв. Через 2 роки брав участь в акціях на підтримку Сергія Стерненка і після абсурдної підозри в хуліганстві отримав домашній арешт. На початку повномасштабної війни юнак продовжив боротьбу за краще майбутнє України — вступив до Сил ТрО, а потім став розвідником другого мотопіхотного батальйону 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр».
Кияни зустрічали тіло Романа на колінах, із прапорами та фаєрами. Багато хто чекає на появу у столиці вулиці, названої на честь сміливого активіста. Таку пропозицію в соцмережах озвучив письменник Євген Лір, деякі депутати її підтримали.
Роман Ратушний, який загинув під Ізюмом 9 червня, назавжди залишиться молодим. Ще одна втрата, яку українці ніколи не пробачать росіянам.
Ілюстрація: Oleksandra Rodionova (instagram: @nirixasha_art)
Ілюстрація: @sazha_sazhynska
Ілюстрація: Антон Логов (instagram: @antonlogov)
Ілюстрація: Дарія Луцишина (instagram: @odarka_lu)
Ілюстрація: Maya Solntseva (instagram: @maya_solntseva)
Ілюстрація: @artitwithportrait
Ілюстрація: @art_lina_ua
Ілюстрація: @caromay007