Видавництво Ukraїner

топ історія

Велорух (2024)
Війна

Зафіксувати битву за Бахмут. Як створювали книжку «Бахмут»

Письменник і воєнний документаліст Мирослав Лаюк разом із фотожурналістом Данилом Павловим узимку 2022-го та в березні 2023-го вирушали до міста Бахмут на Донеччині й документували те, що там відбувалося. Записані й відзняті матеріали ввійшли до однойменної книжки, перший наклад якої...

Як ми назвемо цю війну? (2024)

Книжка-архів двох років українського опору в повномасштабній війні «Як ми назвемо цю війну?» — про фронт і тил, взаємодопомогу, міжнародну підтримку, спільне переживання трагедій і здобутків, культуру й гумор — про різні виміри життя країни в час війни.

Бахмут (2023)

Мирослав Лаюк — письменник і воєнний документаліст, автор романів і поетичних книжок. Данило Павлов — фотодокументаліст і фотожурналіст. Цих двох людей об’єднує спільний проєкт, а саме — книжка під назвою «Бахмут», яка вийшла у видавництві Ukraїner.

Нерозказана історія українського виноробства (2023)

Книга засновника фестивалю Kyiv Food and Wine Festival (Brave Wine) Сергія Клімова про шлях українського виноробства від давніх часів до сьогодні; про сорти винограду, що ростуть на наших теренах, винні бочки, пляшки та корки, виготовлені в Україні; бесіди з сомельє...

Деокупація. Історії опору українців 2022 (2023)

Збірка репортажів автора Ukraїner Богдана Логвиненка про поїздки деокупованими селами і містами України з квітня до листопада 2022 року. Вони розміщені послідовно, відповідного до того, як сили оборони звільняли окуповані росіянами населені пункти.

Ukraine from above (2022)

Англомовна широкоформатна книга фотографій України з висоти пташиного польоту, зроблених квадрокоптером протягом років експедицій до повномасштабного вторгнення. Поля, ліси, узбережжя, гори, кручі й візерунки міських вулиць — Україна, якою ми пишаємося, і яку прагнемо показати всьому світу.

Ukraїner. Країна зсередини 2 (2022)

Книга створена на основі матеріалів другого кола експедиції Україною впродовж 2019 — 2021 років. Видана вже під час повномасштабної війни, вона є фіксацією життя країни до 24 лютого 2022 року. На відміну від першої книжки, в ній серед історико-етнографічних регіонів...

Ким ми є? Національні спільноти та корінні народи України (2021)

Книга про розмаїття етнічних культур, які співіснують на території України. Команда Ukraїner упродовж кількох років збирала розповіді про побут, традиційні свята, мистецтво, ремесла та сучасне життя представників різних національних спільнот та корінних народів України.

Показати наступні записи

Слідкуй за експедицією