Ми збираємо
10 мільйонів гривень

Тягни
Share this...
Facebook
Twitter

Ukraїner був започаткований 2016 року як проєкт про цінність української культури й ідентичності, про співтворення держави, в якій українці можуть гідно жити. Ми завжди досліджували Україну вглибину, пояснюючи її контекст самим українцям та презентуючи її іноземцям.

 
Коли почалася повномасштабна війна, ми перезапустили всі наші канали комунікацій, які стали мовити 15 мовами про щоденний опір та подолання катастроф, спричинених російськими загарбниками. А також про історію, культуру та людей, які щоденно творять Україну.

 
Вкладаючи будь-який ресурс у Ukraїner, ви вкладаєте в Україну! Якщо ви відчуваєте, що ця справа необхідна, ви можете її підтримати і впливати на її майбутнє.

Вже зібрано
3 800 000
Ціль на 2023: 10 000 000 грн 38%
Підтримати проєкт

Ми збираємо 10 мільйонів гривень

Саме ця сума допоможе спільноті Ukraїner системно працювати у 2023 році, маючи інституційну підтримку та достатньо ресурсів, аби втримати команду та якість матеріалів всіма 15 мовами.

60%
Зарплатний фонд —
оплата праці основної команди Ukraїner та підрядників
10%
Резервне копіювання архіву, аби уберегти відзняті матеріали від лап загарбників
10%
Підтримка спільноти волонтерів, які є частиною кожного нашого проєкту
10%
Розповсюдження українських сенсів за кордоном через наші мовні версії
10%
Дослідницький центр для ресурсної та медійної підтримки науковцям

Чому варто донатити на Ukraїner?

Ми створюємо проєкти, які обʼєднують українське суспільство, допомагають нам зрозуміти самих себе та впоратися з викликами, які трапляються на шляху молодої демократії і даввньої нації, якій віками доводиться воювати з імперіалістичним сусідом-терористом.

За 7 років існування Ukraїner нам вдалося не лише розповісти про красу та самобутність України, але і вплинути на внутрішню та зовнішню повістку. А під час повномасштабного вторгнення підтримувати країну в інформаційній війні різними мовами та форматами.

Наш проєкт та книжка «Ким ми є» про національні спільноти та корінні народи України лишається найповнішим дослідженням теми. У 2021 році в Україні ухвалили закон про корінні народи України, і саме наші історії були одним із поштовхів до кращого розуміння цієї теми.

Схожа історія і з нашою серією експлейнерів про Голодомор, які досі використовують для просування теми за кордоном та визнання цього злочину геноцидом парламентами різних країн.

Експедиції різними регіонами під час повномасштабного вторгнення перетворилися в експедиції звільненими регіонами під назвою «Деокупація». Ми одні з перших приїжджаємо у деокуповані регіони, аби через історії жителів показати опір місцевого населення та руйнівні наслідки дій загарбників.

Наша серія «Хоробрі міста» створювалася для інформаційної підтримки людей, які в цих містах лишилися або ж виїхали через війну. Ми обʼєднуємо експертів з кожного міста, аби показати його таким, яким його знають жителі. Разом із українськими виконавцями ми також створили музичні композиції, які стали символами опору Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Криму.

Відеоексплейнер про «Щедрик» англійською та українською мовами, який ми зробили спільно з Українським інститутом, охопив мільйони авдиторії, а дослідження в його основі відкрило раніше не опубліковані архіви та факти.

Попри повномасштабну війну ми продовжили випускати матеріали про автентичну культуру України. У грудні-січні 2021–2022 років ми поїхали у масштабну експедицію, аби відзняти традиції святкування Різдва та Маланки у різних регіонах, а на початку 2023-го відновили традицію «Різдво разом» разом із охочими поїхати у деокуповані регіони з вертепами. 1000 примірників нашої книжки «Різдво та Маланка» розійшлися буквально за два місяці.

До речі, про книжки. Ukraїner став видавництвом, яке протягом 2022 випустило три книжки і взяло в розробку ще шість. Наша перша книга серії «Країна зсередини» вийшла німецькою у видавництві Bruckmann Verlag, а друга частина — у Великій Британії у видавництві Batsford та очолила рейтинг книжок про Україну на Амазоні ще до того, як вийшла друком. Ми також готуємо вихід книжки в Японії та активно працюємо в інших країнах.

А щодо інших країн, то ми щодня вдосконалюємо наші 15 мовних версій та розширюємо команди, які над ними працюють. Завдяки нашим іншомовним матеріалам українці та іноземці в різних країнах збирають донати на ЗСУ, займаються просвітництвом щодо історії, культури та можливостей України. Наші фото, відео та книжки взяли участь у подіях по всьому світові — від Сполучених Штатів до Індонезії та Філіппін.

Хто це робить? Як?

Наразі організація Ukraїner працює завдяки команді близько 20 осіб, які щоденно виконують координаторські, управлінські функції, формують контексти та напрями подальшої роботи.
Завдяки основній команді вдається координувати спільноти волонтерів, донейторів, залучати проєктні кошти від компаній та міжнародних фондів.

Ви можете допомогти

Аби зробити роботу Ukraїner більш сталою, а вихід матеріалів — регулярним, нам необхідна ваша підтримка.

Фінансово

Ви можете надіслати будь-яку суму одноразовим переказом або оформити підписку на щомісячну допомогу. Навіть якщо це підтримка, що дорівнює квитку до кінотеатру, сотня таких квитків вже дають можливість нам взяти когось важливого в команду. А підписка дозволить забезпечити сталий розвиток Ukraїner.

Підтримати
Покупкою

Ви можете підтримати Ukraїner, купуючи товари у нашій сувенірній крамниці. Завжди приємно бачити людей у футболках та світшотах Ukraїner. Із сувенірної продукції ми отримуємо тільки 30% коштів на розвиток проєкту, але таким чином ви можете бути носієм нашої символіки та допомагати фінансово водночас. Також щороку ми збільшуємо кількість виданих книжок, тож купуючи наші книги ви пришвидшуєте появу нових.

До крамниці

Кожен може посприяти нам: слідкувати за виходом матеріалів, читати, дивитися, коментувати і поширювати їх; а також рекомендувати героїв, ставати нашими медійними партнерами та волонтерами.

Підтримати Ukraїner

Мій внесок*

Або виберіть інший
спосіб переказу

або, через QR-код з мобільного

або, через QR-код з мобільного

або, через QR-код з мобільного

Якщо у вас виникли проблеми або запитання, звертайтеся за адресою: [email protected]
 
*Обираючи підтримку внеском через цю форму, ви залишаєте для нас можливість контактувати з вами надалі