Найкращі фото вересня 2021

29 вересня 2021
Share this...
Facebook
Twitter

Музичний гурт у Великій Британії, що вже 30 років співає українською. Виховання і розваги дітей у лондонському осередку українського скаутингу. Переосмислення спадку художниці з Олешок Поліни Райко. Правозахисна і мистецька діяльність білоруської діаспори в Україні. Науковці, які шукають способи зарадити цвітінню Дніпра. Громади затоплених для будівництва ГЕС сіл, що зберігають пам’ять про малу батьківщину. Дізнавайтеся про ці історії й не тільки в добірці найкращих фото вересня.

Роми Закарпаття. Одна з перших опублікованих історій проєкту. Фото: Тарас Ковальчук.

Історія – Перші 5 років Ukraїner

Трьохсвятительська церква у Переяславському скансені, у якій розташовано Музей українського рушника. Фото: Юрій Стефаняк.

Художник Валерій Єрмаков із села Панасівка, що на Полтавщині, після мандрівки до Греції, куди він потрапив завдяки сотням доброчинців. Фото: Павло Пашко.

Історія – Як Валерій із Панасівки потрапив до Греції

Щорічний заплив «Дніпро ревучий» – спортивно-культурний захід, покликаний привернути увагу до затоплених сіл Переяславщини.Фото: Юрій Стефаняк.

Історія – Берегти пам’ять про затоплені села

Змагання на воді серед пластунів Лондонської станиці, що у Великій Британії. Фото: Михайло Кучера.

Історія – Що таке Пласт? Станиця Лондон

Паліна Бродік – координаторка Free Belarus Center в Києві — громадської ініціативи, яка допомагає білорусам адаптуватися та розвиватися в Україні. Фото: Юрій Стефаняк.

Історія – Білоруси України. Хто вони?

Четвертий волонтерський кемп Ukraїner, який у 2020 році проходив онлайн. Фото: Іринка Громоцька.

Британський гурт The Ukrainians поєднує у своїй творчості український фольк та західну рок-музику. Фото: Михайло Кучера.

Історія – Хто такі The Ukrainians?

Журналіст незалежної агенції Слідство.інфо під час розслідування, що стосується викривання корупції в українських церквах. Фото: Женя Перуцька.

Історія – Хто і як контролює владу в Україні?

Відвідувачі фестивалю «День білоруського мистецтва» у Києві розглядають фотовиставку, присвячену протестному руху в Білорусі. Фото: Алєсь Пілєцкі.

«Примари Поліни Райко» – взаємодія фешн-проєкту Наталі Риженко та Фонду Поліни Райко. Проєкт був створений, зокрема, для переосмислення творчості художниці-примітивістки. Фото: Іринка Громоцька.

Історія – Херсонський арт, або натхненні Поліною Райко

Вид з приміщення Мистецького арсеналу на Києво-Печерську лавру. Фото: Костянтин Гузенко.

Історія – Чим є Мистецький арсенал?

Відвідувачі виставки «Чутливість. Сучасна українська фотографія», що експонувалась протягом серпня в Мистецькому арсеналі. Фото: Костянтин Гузенко.

Акції протестів проти режиму Алєксандра Лукашенка у Вітебську, Білорусь. Фото: Алєсь Пілєцкі.

Іхтіолог Ігор Абрам’юк відбирає проби риб за допомогою сачків та малькового волока, аби дослідити видовий склад риб, які живуть на певній ділянці Київського водосховища. Фото: Юрій Стефаняк.

Історія – Як врятувати Дніпро від цвітіння?

Човни та яхти на причалі в Одесі з висоти пташиного лету. Фото: Сергій Свердєлов.

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Проєктна менеджерка,

Контент-менеджерка:

Катерина Мінкіна

Редакторка тексту:

Наталія Понеділок

Більдредакторка:

Катя Акварельна

Іринка Громоцька

Слідкуй за експедицією