Найкращі фото листопада 2021

29 листопада 2021
Share this...
Facebook
Twitter

Як працюють українські компанії, що експортують одяг для вечірок і корм для домашніх тварин? Як змінюється Палац культури імені Гната Хоткевича у Львові? Які ініціативи опікуються сферою доступності, медичної реабілітації й донорства в Україні та хто їм допомагає? На ці та інші питання ми відповідали у свіжих публікаціях останніх чотирьох тижнів, а це — традиційна добірка найкращих фото місяця зі сторінок Ukraїner.

На обкладинці: черешневий сад неподалік Мелітополя на Приазов’ї. Фото: Мирослав Кобилянський.

Фасад львівського Палацу культури імені Гната Хоткевича, де з 2018 року почались ревіталізація та пошук нової концепції культурного центру. Фото: Софія Соляр.

Історія – Львів. Перетворення Палацу культури імені Гната Хоткевича

Чорти, персонажі космацької Маланки. Космач — одне з найбільших гуцульських сіл. 13 січня тут святкують Маланку, яку місцеві називають Щідрою. Фото: Олександр Хоменко.

Історія – Маланка у Космачі. Гуцульський карнавал

Конференція IT Weekend Ukraine, Київ, 2019 рік. Фото з архіву SoftServe.

Історія – Як працює соціальна відповідальність? Кейс SoftServe

Фільмування історії про ініціативу Доступно.UA. Сьогодні це єдина всеукраїнська громадська організація, що опікується сферою доступності. Фото: Дмитро Бартош.

Історія – Доступно.UA. Жити без бар’єрів

Реєстрація донорів, що здають кров як волонтери громадської організації «Агенти крові». Фото: Юрій Стефаняк.

Історія – Агенти крові. Розвивати свідоме донорство в Україні

«Кімната позитиву» в Івано-Франківську — соціальний проєкт, ініційований корпоративним благодійним фондом SoftServe «Відкриті очі». Фото: Андрій Шустикевич.

Фотографування нової колекції українського бренду одягу Cultnaked, який купують та одягають на вечірки світові зірки. Фото: Іринка Громоцька.

Історія – Як вийти на експорт? Cultnaked одягає світових зірок

Пакування продукції на фабриці «Кормотеху» — львівської компанії, що експортує корм для собак і котів у десятки країн. Фото: Іринка Громоцька.

Історія – Як вийти на експорт? Кормотех годує котів і собак у десятках країн

Вид з вікна офісу компанії MacPaw, що створює у Києві програми для пристроїв Apple. Фото: Катя Акварельна.

Олександр Косован — засновник української IT-компанії MacPaw. Фото: Катя Акварельна.

Ольга та Михайло Жукови вирішили назавжди повернутися в місце їхнього дитинства — таврійське село Іванівка. Тут вони придбали хату і зробили з неї «Марійкину садибу», де приймають гостей, а ще запустили домашнє виробництво екотоварів. Фото: Юрій Стефаняк.

Історія – Відкрити Південь

Виробництво українських рюкзаків Huru, що підкорили міжнародну краудфандингову платформу Kickstarter. Фото: Іринка Громоцька.

Співпраця з «Майстернею Мрії» — один із напрямів соціальної відповідальності ELEKS. Компанія фінансово допомагає організувати табір у Карпатах для молоді з ментальними порушеннями й ДЦП. Також ELEKS залучає своїх працівників до зустрічей з учасниками організації. Фото: Костянтин Гузенко.

Дмитро Щебетюк — засновник організації Доступно.UA, що покликана нормалізувати в Україні ставлення до інвалідності, просувати ідею архітектурної доступності та мотивувати людей з інвалідністю до активного життя. Фото: Дмитро Бартош.

Концертна зала у львівському Палаці культури імені Гната Хоткевича, що потребує реконструкції. Фото: Софія Соляр.

Над матерiалом працювали

Засновник Ukraїner:

Богдан Логвиненко

Проєктна менеджерка,

Контент-менеджерка:

Катерина Мінкіна

Редакторка тексту:

Наталія Понеділок

Більдредакторка:

Катя Акварельна

Іринка Громоцька

Слідкуй за новинами Ukraїner